Vlasová kozmetika MILVA

Chcete krásne vlasy?

Vypestujte si ich!

Milva je špecialista v oblasti starostlivosti o zdravé, vitálne vlasy a pokožku.Vyrába produkty pre dosiahnutie maximálneho efektu v najvyššej kvalite, na riešenie konkrétnych dermatologických problémov. Všetky produkty sú založené na vysokom obsahu  najkvalitnejších a najúčinnejších prírodných zložiek. Spoločnosť spojila celosvetovo uznávané a desaťročiami overené skúsenosti odborníkov na krásu, v tradične uznávanej bulharskej kozmetike. Formulu každého produktu neustále zdokonaľujú a tým prichádzajú na trh so stále účinnejšími produktami. Výživou od korienkov sa dá dosiahnuť zahustenie rednúcich vlasov, ako aj plná regenerácia a zlepšenie kvality vlasov – zamedzenie lámaniu vlasov a štiepeniu končekov. Treba mať na pamäti, že vlasy sú mŕtve tkanivo a existuje maximálna rýchlosť ich rastu, ktorá je u každého z nás individuálna. Preto zahustenie a regenerácia sú najzdĺhavejšími procesmi.

Žiadny z produktov Milva neobsahuje silikóny ani syntetické oleje. Žiadny nebol testovaný na zvieratách. Naopak každý šampón obsahuje 99,3% prírodných zložiek. Odozvy ľudí na účinky produktov Milva sú viac ako výborné. A to sú najhlavnejšie dôvody, prečo sme sa rozhodli kozmetiku Milva odporúčať v Štúdiu Harmónie H ART.

Šampón Chinín Forte 200 ml   4,50€

Chinín šampón Forte Big 500 ml   8,50€

Základná účinná látka je chinín – extrakt z kôry chinínovníka. Chinín rýchlo preniká do pokožky vlasov, kde zvyšuje mikrocirkuláciu krvi, čím vlasom zabezpečuje zvýšený prísun potrebných živín. Tým spevňuje vlasové folikuly a stimuluje rast zdravých a silných vlasov. Zobúdza “spiace” vlasové korienky a podporuje opätovný rast vlasov na miestach, kde prestali rásť. Znižuje alebo plne zastavuje vypadávanie vlasov. Chinín z vlasov dostáva genetické maximum prírodnou cestou. Šampón Chinín Forte s vysokým obsahom chinínu je určený na pomoc pri akútnom vypadávaní vlasov, na jeho rýchle zastavenie a na všeobecnú podporu rastu vlasov. Tento produkt obsahuje prírodný SLS, vyrobený na rastlinnej báze. Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Šampón neobsahuje silikóny ani syntetické oleje. Prírodné zložky spolu 99,3%. Odporúčaný na: výrazné vypadávanie vlasov, intenzívne vypadávanie vlasov u pánov, mastná pokožka, slabý rast, slabé vlasy, bez objemu. Pre optimálny efekt na rast vlasov a proti ich vypadávaniu kombinujte s Chinínovou vodou. Pre mäkké a ľahko rozčesateľné vlasy po každom umytí kombinujte s kondicionérom Chinín.

 

Šampón Chinín 200 ml   4,50€

Chinín rýchlo preniká do vlasovej pokožky, urýchľuje mikrocirkuláciu, spevňuje vlasové korienky, stimuluje rast nových, zdravých vlasov. Znižuje a zastavuje neprirodzené vypadávanie vlasov. Robí ich pružnými a odolnými. Prípravok je mimoriadne vhodný pre vyčerpané a lámavé vlasy. Tento produkt obsahuje prírodný SLS, vyrobený na rastlinnej báze. Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Šampón neobsahuje silikóny ani syntetické oleje. Prírodné zložky spolu 99,3%. Odporúčaný na: zvýšené vypadávanie, normálna a mastná pokožka, pomalý rast, slabšie vlasy bez objemu. Pre optimálny efekt na rast vlasov a proti ich vypadávaniu kombinujte s Chinínovou vodou. Pre mäkké a ľahko rozčesateľné vlasy po každom umytí kombinujte s kondicionérom Chinín.

Šampón Chinín a Avokádo 200 ml 4,50€

Šampón Milva s extraktom chinínu a avokáda je efektívny produkt, založený na účinku troch aktívnych zložiek. Naturálny chínin urýchluje mikrocirkuláciu vo vlasovej pokožke, upevňuje vlasový folikul a stimiluje rast zdravých a silných vlasov. Priaznivo ovplyvňuje aj nežiadúce, nadmerné vypadávanie vlasov. Avokádové maslo hydratuje suché vlasy a pridáva im žiadúcu hebkosť, jemnosť a lesk. Extrakt bambusu preniká do štruktúry vlasu, vyživuje ho,obnovuje jeho štruktúru a zvyšuje jeho silu a elasticitu. Pri pravidelnom používaní sa navráti vlasom ich sila,pevnosť a lesk. Tento produkt obsahuje prírodný SLS, vyrobený na rastlinnej báze. Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Šampón neobsahuje silikóny ani syntetické oleje. Prírodné zložky spolu 99,3%. Odporúčaný na: vypadávanie vlasov, suchú pokožku, suché a lámavé vlasy, krepovité vlasy, časté umývanie, slabý rast, slabé vlasy bez objemu.

 

 

Šampón Ženšen a Chinín 200 ml 4,50€

Synergetické pôsobenie chinínu a ženšenového extraktu, obsiahnuté v šampóne Milva, zlepšuje mikrocirkuláciu vlasovej pokožky a spevňujú vlasové folikuly. Udržiavajú korene vlasov životaschopné a zdravé a stimulujú procesy regenerácie. Obnovujú prirodzený balans sekrécie mazu. Pravidelné užívanie kombinácie chinínu a ženšenu znižuje vypadávanie vlasov a vracia späť prirodzenú životaschopnosť vlasov. Vlasom pridáva hebkosť a elastickosť. Mimoriadne vhodné pre vyčerpané vlasy, pri sezónnej strate vlasov a strate vlasov na základe stresu. Tento produkt obsahuje prírodný SLS, vyrobený na rastlinnej báze. Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Šampón neobsahuje silikóny ani syntetické oleje. Prírodné zložky spolu 99,3%. Prečo si vybrať tento produkt: -ponúka komplexnú starostlivosť o vyčerpané, zničené vlasy -regeneruje suché vlasy a farbené vlasy -pomáha bojovať proti nadmernému masteniu vlasov -podporuje rast vlasov a zastavuje vypadávanie vlasov Náš tip: Vhodný aj na časté používanie. Pre optimálny regeneračný účinok používať v kombinácii s chinínovou maskou a chinínovou vodou so ženšenom. Pre mäkké a ľahko rozčesateľné vlasy po každom umytí kombinujte s modrým kondicionérom.

Šampón Chinín penový 200 ml 5€

Ideálny pre vypadávajúce a nerastúce vlasy, vyčerpané, slabé vlasy bez objemu. Je dôležité uvedomiť si, že objem, lesk, vitalita vlasov sa dá docieliť aj krátkodobo rôznymi trikmi, ale pre skutočný objem je potrebné posilnenie vlasu po celej dĺžke a najmä pri korienkoch. Chinín je odpoveďou na väčšinu vlasových problémov: -posilní rast vlasov a zastaví vypadávanie, -posilní samotný vlas, po dlhodobom používaní sa jeho stav viditeľne zlepší, -nové vlasy sú silnejšie, odolnejšie. Tento produkt obsahuje prírodný SLS, vyrobený na rastlinnej báze. Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Šampón neobsahuje silikóny ani syntetické oleje. Prírodné zložky spolu 99,3%. Odporúčaný na: vypadávanie vlasov, suchú pokožku, suché a lámavé vlasy, krepovité vlasy, časté umývanie, slabý rast, slabé vlasy bez objemu.

 

 

Šampón Chinín a Kofeín 200 ml   4,50€

Kofeín v šampóne podporuje a stimuluje rast vlasov, predlžuje rastový cyklus vlasov a zastavuje účinok DHT (dehydrotestosterón), hormónu zodpovedného za vypadávanie vlasov. Súčasné pôsobenie chinínu a kofeínu posilňuje vlasové folikuly a zlepšuje mikrocirkuláciu vlasovej pokožky. Odporúča sa používať pri progresívnom vypadávaní vlasov. Tento produkt obsahuje prírodný SLS, vyrobený na rastlinnej báze. Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Šampón neobsahuje silikóny ani syntetické oleje. Prírodné zložky spolu 99,3%. Odporúčaný na: vypadávanie vlasov, suchú pokožku, suché a lámavé vlasy, krepovité vlasy, časté umývanie, slabý rast, slabé vlasy bez objemu.

 

 

Šampón Kofeín 200 ml 4,50€

Kofeín v šampóne podporuje a stimuluje rast vlasov, predlžuje rastový cyklus vlasov a zastavuje účinok DHT (dehydrotestosterón), hormónu zodpovedného za vypadávanie vlasov.Odporúča sa používať pri progresívnom vypadávaní vlasov.Použitie: Naneste 5-10 ml šampónu na dobre navlhčené vlasy. Jemne vmasírujte do vlasovej pokožky a vytvorte penu. Nechajte pôsobiť približne 5 minút a dôkladne opláchnite vodou. Skladovať v originálnom balení pri teplote od 5 -25 stupňov, mimo dosahu detí. Neobsahuje silikóny a umelé farbivá. Tento produkt obsahuje prírodný SLS, vyrobený na rastlinnej báze. Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Šampón neobsahuje silikóny ani syntetické oleje. Prírodné zložky spolu 99,3%. Odporúčaný na: suché vlasy, vlasy robí hebkými, zvyšuje objem vlasov.

 

 

Šampón Harmanček 200 ml   4,50€

Naturálny výťažok harmančeka obsiahnutý v šampóne Milva obnovuje štruktúru vlasu, upokojuje podráždenie a svrbenie vlasovej pokožky. Robí vlasy mäkkými a lesklými. Neobsahuje silikóny a umelé farbivá. Tento produkt obsahuje prírodný SLS, vyrobený na rastlinnej báze. Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Šampón neobsahuje silikóny ani syntetické oleje. Prírodné zložky spolu 99,3%. Odporúčaný na: citlivú pokožku, časté umývanie, ekzémy vo vlasoch, suché vlasy, vlasy robí hebkými, nepotrebujú kondicionér. Používajte ako samostatne alebo ako sekundárny šampón k chinínovým výrobkom. Používajte v kombinácii so šampónom Color Protect a Chinínovou maskou pre briliantný lesk a vlasy ako čerstvo zo salóna krásy.

 

 

Šampón Šípka 200 ml   4,50€

Šípkový olej a extrakty šípky obsiahnuté v šampóne Milva sú silným naturálnym prostriedkom na upevnenie korienkov vlasov. Sú prirodzeným hydratantom, ktorý rýchlo obnovuje rovnováhu vlhkosti vlasov. Majú pozitívny vplyv na regeneračné procesy prebiehajúce vo vnútornej vrstve vlasovej pokožky. Prebúdzajú k životu suché vlasy a zamedzujú lámaniu a štiepeniu končekov. Neobsahuje silikóny a umelé farbivá. Tento produkt obsahuje prírodný SLS, vyrobený na rastlinnej báze. Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Šampón neobsahuje silikóny ani syntetické oleje. Prírodné zložky spolu 99,3%. Odporúčaný na: citlivú pokožku, časté umývanie, ekzémy vo vlasoch, suché vlasy, vlasy robí hebkými, nepotrebujú kondicionér. Používajte samostatne alebo v kombinácii so šampónmi Chinín/Chinín Forte, najmä ak ide o extrémne suché vlasy, ktoré sa bežne bez kondicionéru nezaobídu. Pokiaľ potrebujete celkovú regeneráciu vlasov, určite zahrňte tento šampón do základnej vlasovej starostlivosti.  Vlasom dodáva okamžite lesk, hebkosť a pružnosť.

 

 

Šampón Pŕhľava 200 ml   4,50€

Šampón s pŕhľavou Milva obsahuje veľké množstvo výťažku divorastúcej pŕhľavy, výnimočne bohatej na aminokyseliny, vitamíny, minerály a mikroelementy. Efektívne pôsobí na vlasovú pokožku a na samotný vlas, odstraňujúc zápaly, svrbenie, nadmerné mastenie a zamedzuje tvorbe lupín. Upevňuje vlasy a redukuje štiepenie končekov. Poskytuje komplexnú starostlivosť pre slabé, vyčerpané a problematické vlasy. Tento produkt obsahuje prírodný SLS, vyrobený na rastlinnej báze. Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Šampón neobsahuje silikóny ani syntetické oleje. Prírodné zložky spolu 99,3%. Odporúčaný na: všeobecne problematickú pokožku hlavy, vypadávanie vlasov, lupiny, mastné vlasy, slabý rast vlasov. Používajte samostatne alebo ako sekundárny šampón k Šampónom Chinín/Chinín FORTE. Používajte spolu so šampónom Hair Repair a chinínovou maskou pre mimoriadny uzdravujúci, posilňujúci a regeneračný účinok.

Šampón Gaštan 200 ml 4,50€

Extrakt pagaštanu konského v šampóne Milva zlepšuje mikrocirkuláciu, upevňuje kapiláry pokožky, normalizuje funkciu mazových žliaz, odstraňuje suchotu a vyživuje folikuly a zmierňuje vypadávanie vlasov. Pravideľné používanie šampónu v priebehu 2-3 mesiacov viditeľne obnovuje dobrý stav vlasov. Robí ich hustými, elastickými a zdravými. Tento produkt obsahuje prírodný SLS, vyrobený na rastlinnej báze. Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Šampón neobsahuje silikóny ani syntetické oleje. Prírodné zložky spolu 99,3%. Prečo si vybať tento šampón: -spoľahlivá náhrada chinínového šampónu pre mimoriadne precitlivelé vlasy -vhodný na každodenné použitie -starostlivosť o výživu vlasu pri korienkoch -upevnenie štruktúry po celej dĺžke -pre lesk a hebkosť vlasov -bojuje s mastením vlasov.

 

 

Šampón Hair repair 200 ml   4,50€

Regenerujúci efekt šampónu Hair Repair zaisťuje nadštandartnú starostlivosť o upravované a zničené vlasy. Dodáva im lesk, objem a hebkosť. Unikátna kombinácia extraktu aloe vera, pšenice a chinínu spevňuje štruktúru slabých a tenkých vlasov a rýchlo obnovuje ich životaschopnosť. Jemne čistí a vyživuje vlasovú pokožku. Vďaka svojej delikátnej formule je vhodný na každodenné použitie. Tento produkt obsahuje prírodný SLS, vyrobený na rastlinnej báze. Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Šampón neobsahuje silikóny ani syntetické oleje. Prírodné zložky spolu 99,3%. Odporúčaný na: vypadávanie vlasov, suchú pokožku, suché a lámavé vlasy, krepovité vlasy, časté umývanie, slabý rast, slabé vlasy bez objemu. Pre optimálny efekt na rast vlasov a proti ich vypadávaniu kombinujte s chinínovou vodou. Pre mäkké a ľahko rozčesateľné vlasy po každom umytí kombinujte s Kondicionérom Hair Repair. Používajte spolu s maskou na vlasy pre úplný regeneračný účinok.

 

 

Šampón Color Protect 200 ml   4,50€

Milva Color Protect je špecializovaný šampón, určený na umývanie a profesionálnu starosť o farbené vlasy. Tento produkt obsahuje prírodný SLS, vyrobený na rastlinnej báze. Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Šampón neobsahuje silikóny ani syntetické oleje. Prírodné zložky spolu 99,3%. Odporúčaný na: farbené a suché, vyčerpané vlasy bez lesku, vlasy so sklonom k lámaniu, štiepeniu končekov, slabé vlasy bez objemu, citlivá vlasová pokožka. Najlepšia kombinácia je so šampónom Hair Repair – chinín zabezpečuje rast vlasov a bojuje proti vypadávaniu, aloe vera a extrakt z pšeničných klíčkov zabezpečuje hydratáciu a výživu. Používajte ako sekundárny šampón pri používaní šampónov Chinín/Chinín FORTE. Vhodný na časté používanie.

Šampón Pre detičky 200 ml   4,50€

Detský šampón Milva jemne čistí detskú pokožku a vlasy bez toho, aby ich vysušoval. Bohatý obsah čistých extraktov a naturálneho hydratujúceho agentu vyživuje pokožku, hydratuje povrchové vrstvy epidermu a upokojuje podráždenia. Vlasom dodáva lesk a robí ich jednoducho rozčesateľnými. Vhodný pre každodenné použitie pre dospelé osoby s citlivou pokožkou. Neobsahuje parabény, alkoholy, PEG emulgátory, alergénne oleje a arómy. Tento produkt obsahuje prírodný SLS, vyrobený na rastlinnej báze. Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Šampón neobsahuje silikóny ani syntetické oleje. Prírodné zložky spolu 99,3%. Odporúčaný na: mimoriadne vyčerpané, suché a slabé vlasy, časté, aj každodenné umývanie, pre lámavé vlasy bez lesku. Používajte ako sekundárny šampón spolu so šampónmi Chinín/Chinín FORTE pre hebkosť a jemnú starostlivosť Používajte v kombinácii s chinínovou vodou forte/chinínovou vodou so ženšenom a chinínovou maskou, pokiaľ sú Vaše vlasy/vlasová pokožka precitlivelé na šampóny, ale potrebujú intenzívnu starostlivosť a regeneráciu.

 

 

Šampón Huma 200 ml 4,50€

Alebo ešte známy ako ílový šampón  s liečivým ílom je perfektne vyvážený kozmetický prípravok, obsahujúci biely kaolín. Čistí a vlasy a kožu až do hĺbky a ich chráni pred vznikom lupín, svrbením hlavy a s nimi spojenou stratou vlasov. Pravidelné užívanie šampónu s liečivým ílom obnovuje pevnosť vlasu a viditeľne zväčšuje objem vlasov, pridáva im lesk  a zabraňuje nadbytočnému masteniu. Prečo si vybrať tento produkt: -pre mastné vlasy -pre slabé vlasy bez objemu -pre citlivú pokožku so sklonom k vzniku svrabu, lupín -pre nerastúce a vypadávajúce vlasy -vlasovú pokožku upokojuje, čo je veľmi nápomocné účinku chinínu Náš tip: Vlasy umývajte jemne, bez zbytočného tlaku. Používajte 1-2 krát týždenne. Vďaka molekulám bieleho ílu tento šampón dokonale zmýva maz z vlasov. Šampón neobsahuje silikóny ani syntetické oleje. Tento produkt nebol testovaný na zvieratách. Tento produkt obsahuje prírodný SLS, vyrobený na rastlinnej báze. Spolu prírodné zložky: 99,3%

Šampón Pivné droždie 200 ml 4,50€

Synergetické pôsobenie extraktov chmeľu a pivného droždia sú výnimočné svojim revitalizujúcim a stimulačným účinkom. Sú vhodné pre všetky typy vlasov, najviac odporúčané pre suché až normálne vlasy, vzhľadom na ich pozitívny vplyv na vlasovú štruktúru. Šampón je obohatený o fytesteríny, organické kyseliny, organické aminokyseliny, terpenoidy, taníny, ktoré sú mimoriadne dôležité pre uchovanie vitality, lesku, pružnosti a pevnosti vlasov. Okamžite a dlhodobo ozdravuje vlasy, obnovuje ich hrúbku a objem, viditeľne ich posilňuje. Rovnako sa stará o vlasovú pokožku. Tento produkt obsahuje prírodný SLS, vyrobený na rastlinnej báze. Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Šampón neobsahuje silikóny ani syntetické oleje. Prírodné zložky spolu 99,3%. Prečo s vybrať tento produkt -pre lesk, objem, odolnosť vlasov -proti krepovitosti a suchote -pre slabé vlasy bez objemu -pre všetky tipy vlasov -proti lámaniu a štiepeniu vlasových končekov

Kondicionér po šampóne Chinín 200 ml  6€

Kondicionér po Šampóne CHINÍN obsahuje špeciálne zdokonalený kompex prírodných olejov a extraktov, ktoré na jednej strane predlžujú účinok chinínu – vyživuje a hydratuje vlasy a na druhej, zlepšujú štruktúru vlasu a tým vlasom dodávajú lesk. Hodnotné filtre pokrývajú vlasy neviditeľným ochranným filmom, ktorý zabezpečuje termálnu ochranu vlasov, chráni vlasy pred horúcim vzduchom z fénu a nežiadúcimi účinkami UV žiarenia. Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Kondicionér neobsahuje silikóny ani syntetické oleje.

 

Hair Repair Kondicionér pre suché vlasy 200 ml  6€

Regeneračný kondicionér na poškodené a suché vlasy s bio-regeneračnou formulou, ktorá zahŕňa komplex prírodných olejov a bylinných výťažkov, ktoré účinne hydratujú a vyživujú vlasy do hĺbky, chránia vlasy pred poškodením, regenerujú ich a dodávajú poškodeným vlasom lesk. Vlasy sú jemné a hebké na dotyk. Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Kondicionér neobsahuje silikóny ani syntetické oleje.

 

Chinínová vodička Chinín Forte s rozprašovačom 200 ml   5€

Hlavne ak ide o dlhodobý problém vypadávania vlasov, je lepšie začať silnejšími opatreniami. Na začiatok je tento prípravok vhodnejší než klasická chinínová voda vďaka intenzívnejšiemu pôsobeniu. Rýchlo pomôže obrátiť tendenciu vypadávania vlasov a stimuluje ich rast. Neskôr sa môže nahradiť klasickou chinínovou vodou. Taktiež, pokiaľ ide o sezónne vypadávanie, je to jednoduché, efektívne a rýchle riešenie problému. Pokiaľ ide o vlasy, ktoré ťažko znášajú alebo nepotrebujú časté umývanie ale potrebujú starostlivosť, je to vhodná  a plnohodnotná náhrada šampónov z chinínovej série. Ak si Vaše vlasy vyžadujú profesionálnu starostlivosť, to je tá pravá vodička pre ne. Výrobok nebol testovaný na zvieratách.

 

 

Chinínová vodička Chinín Forte 100 ml   3,50€

Hlavne ak ide o dlhodobý problém vypadávania vlasov, je lepšie začať silnejšími opatreniami. Na začiatok je tento prípravok vhodnejší než klasická chinínová voda vďaka intenzívnejšiemu pôsobeniu. Rýchlo pomôže obrátiť tendenciu vypadávania vlasov a stimuluje ich rast. Neskôr sa môže nahradiť klasickou chinínovou vodou. Taktiež, pokiaľ ide o sezónne vypadávanie, je to jednoduché, efektívne a rýchle riešenie problému. Pokiaľ ide o vlasy, ktoré ťažko znášajú alebo nepotrebujú časté umývanie ale potrebujú starostlivosť, je to vhodná  a plnohodnotná náhrada šampónov z chinínovej série. Ak si Vaše vlasy vyžadujú profesionálnu starostlivosť, to je tá pravá vodička pre ne. Výrobok nebol testovaný na zvieratách.

 

Chinínová vodička Chinín  s rozprašovačom 200 ml   5€

Optimálne množstvo chinínu, ktoré obsahuje Milva chinínova voda preniká rýchlo do pokožky hlavy. Stimuluje krvný obeh, spevňuje vlasové folikuly, stimuluje rast zdravých a silných vlasov. Znižuje alebo úplne zastavuje stratu vlasov. Chinín je vhodný pre prechodnom, sezónnom vypadávaní vlasov, pri vypadávaní vlasov na základe stresu, aj pri dlhodobom vypadávaní vlasov. Ideálny pre poškodené a zničené vlasy. Rozprašovač uľahčuje používanie – stačí 5-6 vstreknutí do korienkov vlasov. Môže sa používať denne. Vlasy nemastí, nezaťažuje. Ak ide o extrémne suché vlasy, ktorým šampón prekáža, je toto vhodná náhrada s podobným účinkom. Ak ste už svoj žiadaný výsledok dosiahli, je vhodná na udržanie zdravého a vitálneho vzhľadu aj stavu vlasov. Výrobok nebol testovaný na zvieratách.

 

 

 

Chinínová vodička Chinín Kofeín  s rozprašovačom 200 ml   3,50€

Vlasová vodička Chinín a Kofeín  proti vypadávaniu vlasov je špeciálne vyvinutá formula na prevenciu a zastavenie všetkých foriem vypadávania vlasov. Špeciálne vybrané ingrediencie dlhodobo regenerujú vlasy, zlepšujú krvný obeh vo vlasovej pokožke, zabraňujú vypadávaniu vlasov, hydratujú. Má priaznivý účinok na vyčerpané vlasy so štiepiacimi sa končekmi a zvyšuje hustotu vlasov. Výrobok nebol testovaný na zvieratách.

 

 

Chinínová vodička so Ženšenom 100 ml 3,50€

Unikátna kombinácia chinínu a ženšenu je mimoriadne vhodná v prípade výrazného vypadávania vlasov najmä ak ide o „hektické obdobie“ pre nich. Rýchlo zredukuje sezónne alebo stresovo podložené vypadávanie vlasov. Takisto je dobrým pomocníkom v boji proti dlhodobejšej strate vlasov. Podporí opätvný rast silných, pevných a odolných vlasov. Výrazne a trvale ozdravuje vlasovú štruktúru. Bojuje proti štiepenie končekov a lámaniu vlasov.
Produkt sa vstrekne na korienky vlasov a jemne sa rozmasíruje. Bez oplachovania.
Prečo si vybrať tento produkt?
Hlavne ak ide o dlhodobý problém vypadávania vlasov, je lepšie začať silnešími opatreniami. Na začiatok je tento prípravok (podobne ako chinínová voda FORTE) vhodnejší než klasická chinínová voda vďaka intenzívnejšiemu pôsobeniu. Rýchlo pomôže obrátiť tendenciu vypadávania vlasov a stimuluje ich rast. Neskôr sa môže nahradiť klasickou chinínovou vodou.
Taktiež, pokiaľ ide o sezónne vypadávanie, je to jednoduché, efektívne a rýchle riešenie problému.
Ak si Vaše vlasy vyžadujú profesionálnu starostlivosť, to je tá pravá vodička pre nich.
Tento produkt nebol testovaný na zvieratách.

 

Chinínová maska regeneračná 250 ml   6,50€

Inovatívna chinínová maska! Maska na vlasy Milva s chinínom je určená na regeneráciu problematických, slabých a vyčerpaných vlasov – vypadávanie, strata prirodzenej vlhkosti, lámavosť, lupiny. Prenikajúc do vlasovej pokožky a do hĺbky poškodeného vlasu, efektívne hydratuje a vyživuje, reguluje sekréciu mazu pri korienku. Chráni vlasy pred chemickou úpravou. Dodáva vlasom pružnosť, objem, lesk a robí ich jednoducho rozčesateľnými. Masku používajte raz týždenne podľa návodu. V príprade mimoriadne mastných alebo mimoriadne suchých vlasov ju môžete tiež použiť ako zábal hodinu pred umytím šampónom. Má nenahraditeľný regeneračný účinok. Výrobok nebol testovaný na zvieratách.

Telefón: +421 908 322 549
Fax:
Kalinčiakova 3
974 05 Banská Bystrica