Vankúšiky zdravia

Aj takéto venovanie Vám môžeme napísať na darček pre niekoho, na kom Vám záleží. Špaldový vankúšik je veľmi dobrý darček pre každého, kto chce svojej krčnej chrbtici dopriať pohodlie pri oddychu alebo spánku.
Sami so zvoľte farbu aj motív, ktorý Vám napíšeme na obliečku vankúšika.
Takéto krásne venovanie Vám môžeme napísať na všetky druhy vankúšikov ponúkaných na stránke www.feng.sk

Bylinkový bozk-uzdravujúci vankúšik

Bylinkový vankúšik svojím vysokým obsahom sušenej mäty,medovky a materinej dúšky účinne pôsobí na kľudné zaspávanie, pomáha odstrániť bolesti hlavy, uvoľňuje dýchanie a zbavuje organizmus stresu. Veľmi rýchlo tíši bolesti reumatického pôvodu. Priložením nahriateho vankúša na prechladnuté priedušky sa uvoľnia hlieny a tým uľahčí dýchanie. Zároveň inhalujete liečivé látky z byliniek a už po chvíľke sa cítite sviežo a zdravo. Zachladený vankúšik uľavuje pri zápalových stavoch: svalové zápalové bolesti, migrény, opuchy, rôzne šľachové natiahnutia. Pôsobí celkovo upokojujúco na únavové stavy, pretože použitím čisto prírodných materiálov sme docielili harmonické pôsobenie na telo i dušičku. Vankúšik nie je vhodný na spanie pod hlavu, nakoľko rozmer 17x12xcm je určený ako obklad, resp. ako inhalačný vankúšik položený na vankúši vedľa spiaceho.

Rozmery: 17 x 12 cm – rozmer vankúšika prispôsobený na prikladanie na priedušky detičiek, alebo na dýchanie voľne položený na vankúši.

Použitie:

Teplý vankúšik: ohriať v mikrovlnnej rúre na 800 W 2 min. spolu s 1 pohárom vody, alebo predhriať v rúre na 200°C na 5 min. Je možné zohriať vankúšik aj na radiátore.

Studený vankúšik: dať do mrazničky na cca 15 min.

Zloženie: výplň – nahý ovos, pšenica, mäta, materina dúška, medovka.

Vyberte si farbu obliečky z ponuky nižšie. Obliečka je už zahrnutá v cene vankúšika.

Cena za 1 kus: 5€

Pohladkanie z prírody – uzdravujúci vankúšik

Tento vankúšik pomáha odstrániť bolesti hlavy, šije i celej chrbtice. Slúži hlavne na uvoľnenie svalstva, kŕčové stavy, bolesti chrbta, menštruačné bolesti a bolesti reumatického pôvodu. Svojím tvarom sa ľahko udrží na každom bolestivom mieste. Použitím čisto prírodných materiálov sme docielili harmonické pôsobenie na telo i dušičku.

Rozmery: 14 x 36 cm – rozmer vankúšika prispôsobený na prikladanie na krížovú oblasť chrbta, bruško, alebo koleno.

Použitie:

Teplý vankúšik: ohriať v mikrovlnnej rúre na 800 W 3 min. spolu s 1 pohárom vody, alebo predhriať v rúre na 200°C na 5 min. Je možné zohriať vankúšik aj na radiátore.

Studený vankúšik: dať do mrazničky na cca 15 min.

Zloženie: výplň – nahý ovos, pšenica.

Vyberte si farbu obliečky z ponuky nižšie. Obliečka je už zahrnutá v cene vankúšika.

Cena za 1 kus:  10 €

Voňavý sen-levanduľový vankúšik na dobrý spánok.

Bylinkový vankúšik svojím vysokým obsahom sušenej levandule účinne pôsobí na pokojné zaspávanie, pomáha odstrániť bolesti hlavy, uvoľňuje dýchanie a zbavuje organizmus stresu. Inhalujete liečivé látky z byliniek a už po chvíľke sa cítite sviežo a zdravo. Pôsobí celkovo upokojujúco na únavové stavy, pretože použitím čisto prírodných materiálov sme docielili harmonické pôsobenie na telo i dušičku. Vankúšik nie je vhodný na spanie pod hlavu, nakoľko rozmer 17x12xcm je určený ako obklad, resp. ako inhalačný vankúšik položený na vankúši vedľa spiaceho.

Rozmery: 17 x 12 cm – rozmer vankúšika prispôsobený na prikladanie na čelo, alebo na dýchanie voľne položený na vankúši.

Použitie:

Levanduľový vankúš nie je potrebné hriať ani chladiť, pretože levanduľa je veľmi silná bylinka, ktorej vôňa sa nepretržite uvoľňuje z vankúšika. Takto používaný Vám vydrží minimálne na 200 – 300 použití. Pre zosilnenie účinku ho môžete ohriať v mikrovlnnej rúre na 800 W 2 min. spolu s 1 pohárom vody, alebo predhriať v rúre na 200°C na 5 min. Je možné zohriať vankúšik aj na radiátore.

Zloženie: výplň – nahý ovos, pšenica, levanduľa.

Vyberte si farbu obliečky z ponuky nižšie. Obliečka je zahrnutá v cene vankúšika.

Cena za 1 kus: 5€

Prírodný špaldový vankúšik s prianím 30 x 40cm

Doprajte si možnosť načerpania síl z prírody.

Špalda je vysoko nutrične i dieticky hodnotná obilnina s liečivým účinkom. Poskytuje unavenému telu novú energiu. Rovnako užitočný je aj obal – šupka zo špaldy. Spánok  alebo relax na vankúšoch z prírodných šupiek blahodárne vplýva na nervový systém a uvoľňuje svalstvo.Účinne pomáha pri bolestiach chrbtice, hlavy a je vhodný aj na ubolené končatiny ako podložka pod kolená, kríže i členky.Účinne pôsobí na krvný obeh či proti kŕčovým žilám a opuchom. Vankúš stačí nahriať v rúre alebo na radiátore a priložiť na bolestivé miesto na zátylok, kríže alebo podbruško. Zohriaty na slniečku naberá najsilnejšiu prírodnú energiu. Sedenie na vankúši vhodne tonizuje chrbticu. Na vankúšiku môžete každú noc spávať a využívať ho ako podporu krčnej chrbtice.

Vďaka pevnosti a tvaru vzájomný dotyk šupiek umožňuje prúdenie vzduchu, čím je vankúš vzdušný a neprehrieva telo. Namáhanie šupiek neohrozí ich životnosť, naopak prispieva k ich funkčnosti. Jedinú údržbu, ktorú si vyžadujú je občasné vetranie na suchom mieste.

Na vankúšik si môžete napísať, alebo nalepiť akékoľvek prianie – pozitívnu afirmáciu, ktorá na Vás bude pozitívne pôsobiť. Napr. SOM: zdravý, šťastný, úspešná, krásna…

Rozmery: 30 x 40 cm – rozmer vankúša je prispôsobený pod hlavu namiesto klasického vankúša, alebo položený na veľkom vankúši ako malý vankúšik.

Použitie:

Teplý vankúšik: ohriať v teplovzdušnej rúre na  na 180°C na 5 min. Je možné zohriať vankúšik aj na radiátore, alebo na slniečku.

Studený vankúšik: dať do mrazničky na cca 15 min.

Zloženie: výplň – špaldové plevy, obliečka – 100% bavlna. Nevhodné pre deti do 3 rokov – obsahuje malé časti.

Vyberte si farbu obliečky z ponuky nižšie. Obliečka je zahrnutá v cene vankúšika.

Cena za 1 kus 10 €

Farby obliečok a ich vplyv na podvedomie:

Zelená pomáha uzdravovať telo. Veľmi účinná aj pri zápalových ochoreniach, vtedy použite studený vankúšik.

Smotanová univerzálna a zároveň neutrálna farba. Pomáha čistiť myšlienky a podporuje jasné sny.

Fialová farba spirituality. Pomáha odbúravať stresy, rozjasňuje podvedomie, uľahčuje vnímanie. Vhodná pre ľudí, ktorí radi meditujú.

Červenávýborná na prechladnutý organizmus a povzbudenie uzdravovania. Túto návliečku použite pri aplikácii teplého vankúšika.

Modrá účinne lieči zápalové stavy. Túto návliečku použite pri aplikácii studeného vankúšika.

Žltá  vnáša do života radosť, veselosť a dobrú náladu. Je farbou tretej čakry Solar plexus. Veľmi dobre pôsobí na tráviace ústrojenstvo a celý metabolizmus. Túto obliečku používajte pri teplom vankúši najmä vtedy, keď potrebujete zahriať oblasť bruška.

Na každý vankúšik si môžete napísať, alebo nalepiť akékoľvek prianie – pozitívnu afirmáciu, ktorá na Vás bude pozitívne pôsobiť. Napr. SOM: zdravý, šťastný, úspešná, krásna…

Náhradné obliečky si môžete objednať aj samostatne:

Rozmer: 30x40cm…………….3€ za 1 kus

Rozmer: 17×12 cm…………….1€ za 1 kus

Rozmer: 14×36 cm…………….3€ za 1 kus

Rozmer 60×80 cm…………….7€ za 1 kus

Podľa želania Vám ušijeme vankúšik aj obliečky akejkoľvek veľkosti a tvaru s akoukoľvek nami ponúkanou bylinkou alebo zmesou byliniek.

Tovar si môžete objednať telefonicky na tel. č. 0908 322 549, alebo mailom hart@feng.sk.
Dodacia doba cca do 1 týždňa od objednania tovaru. Poštovné a balné 5€. Pri nákupe nad 50 € poštovné a balné neúčtujeme 🙂

Telefón: +421 908 322 549
Fax:
Kalinčiakova 3
974 05 Banská Bystrica