Terapeut

Vítam Vás

Volám sa Petra Holková a som certifikovaná masérka od roku 2006.

Už ako malé dievča som rada pracovala rukami. Najskôr s plastelínou alebo s  hlinou, ale s najväčším nadšením som masírovala svojich rodičov. Tí ma naučili, ktoré miesta si vyžadujú väčší tlak, alebo na ktoré stačí ruky len priložiť.

Časom som vyrástla v ženu a na dlhé obdobie som sa venovala štúdiu iných oblastí, aby som sa k masírovaniu mohla opäť vrátiť a svoje vedomosti a zručnosti rozvinúť v tejto krásnej oblasti naplno.

V roku 2006 som dostala ako darček od manžela Masáž s lávovými kameňmi. V tom čase som bola na materskej dovolenke a tak som sa akosi „hľadala“ vo svojom budúcom povolaní. Po tejto masáži som si akoby sama pre seba, ale naozaj nahlas povedala: „Chcem byť masérkou!“ Nasledujúci víkend som nastúpila na kurz Hot Stone massage v Masérskej škole Zamas u lektora Romana Saska a dostala som svoj prvý Certifikát. Potom sa nite osudu začali rozplietať tým správnym smerom a za krátky čas som sa stala naozajstnou masérkou.

Odvtedy prešlo 15 rokov a ja dnes môžem s hrdosťou povedať, že profesia, ktorá si ma vybrala, je mojím osudovým poslaním v tomto živote. Milujem svoju prácu a verím, že pod mojimi rukami sa o tom iste presvedčíte i Vy sami.

Zameriavam sa najmä na Mäkké, Myofasciálne techniky a Chiropraxiu. Ku svojím klientom pristupujem individuálne, každého si hlboko vážim najmä preto, že do mojich rúk vkladá svoju dôveru. S pokorou používam doterajšie skúsenosti a vedomosti v oblasti masáží. Mojou snahou je uvoľnenie a rozprúdenie životnej energie v tele klienta. Pri masáži je pre mňa veľmi dôležité, aby klient našiel pohodu nielen na tele, ale aj na duši a počas masáže si naozaj oddýchol od okolitého sveta. Budem rada, keď u mňa nájdete relaxáciu, pohodu, odpočinok a možno i povzbudenie.

Teším sa na Vás.

Petra Holková – Petulka

Telefón: +421 908 322 549
Fax:
Kalinčiakova 3
974 05 Banská Bystrica