Portréty

Žena

Chcete potešiť svojich milých umeleckým portrétom? Alebo sa chcete nechať namaľovať so svojou polovičkou, alebo s celou rodinou? Chcete si dať namaľovať svoj umelecký akt?
Ako milý a jedinečný darček pre seba alebo pre niekoho, na kom vám záleží Vám ponúkame ručne maľované portréty na objednávku.

Jiří Kodet

Portréty kreslíme v čiernobielom alebo hnedobielom prevedení pastelom na papierový podklad, ktorý môže byť v rôznych škálach farieb. Veľkosť formátu si klient vyberá sám. Uprednostňujeme formát A3 – 42×30 cm. Každé dielo je jedinečné a neopakovateľné. Na prianie Vám pošleme dielo aj v rámiku, ktorý nie je v cene portrétu.

Steve Jobs

Ako si portrét objednať?

Portrét si u nás môžete objednať telefonicky (tel. +421 908 322 549), alebo mailom (hart@feng.sk). K vyhotoveniu diela je potrebné zaslať fotografiu konkrétnej osoby vo formáte jpg alebo bmp. Kvalita portrétu závisí na kvalite fotografie, preto sa snažte vybrať takú fotografiu, ktorá je naozaj ostrá a sú na nej viditeľné aj najmenšie detaily. Detail (vráska, tieň, mihálnice…) totiž vystihuje osobnosť. Nevyberajte fotografie s momentkami, pretože tie sa nehodia na realistický portrét, skôr sú vhodné pre karikatúry.

Dokladom o objednávke bude Vami zaslaná fotografia na mail a nami potvrdená objednávka na vyhotovenie portrétu.

Nakoľko tvoríme portréty pre konkrétne osoby, je nutné uhradiť minimálne 50% ceny diela pred vyhotovením.

Dodacia lehota je 2 – 6 týždňov (v závislosti na veľkosti diela) od uhradenia sumy na účet štúdia H ART, ktorého číslo obdržíte mailom. Poštovné a balné nie je v cene portrétu.

Každé dielo je jedinečný originál, ktorý neopakujeme.

Dieťa

Cenník:

A4 – 1 osoba = od 25 €

A3 – 1 osoba = od 35 €

A2 – 1 osoba = od 50 €

Ceny sú uvedené za 1 osobu v rozsahu od tváre po ramená. Ceny sú orientačné a celková cena sa môže mierne líšiť v závislosti od náročnosti a konkrétnych požiadaviek klienta. Pozadie zvyčajne nekreslíme, na požiadanie je možné ho nakresliť. Pri viacerých osobách sa cena znásobuje. Zvieratko, alebo bábika sú považované za osoby. Je preto nutná mailová alebo telefonická konzultácia s klientom.

Portréty dodávame do 14 dní. V prípade súrnejšej dodávky je cena navýšená dohodou. Poštovné a balné účtujeme v cene 4 €. Pri objednávke nad 50 € poštovné a balné neúčtujeme.

 

Telefón: +421 908 322 549
Fax:
Kalinčiakova 3
974 05 Banská Bystrica