Karmická numerológia

Karma ako zákon príčiny a následku určuje človeku životnú cestu, ktorú si jeho dušička vybrala ešte pred narodením. Každý človek má vopred určený cieľ života, ku ktorému je predurčený. Keďže nikto z nás nevie, aký je jeho osud, blúdime a snažíme sa nájsť “toho správneho” partnera, “tú správnu” prácu, “tých správnych” priateľov a všetko to, čo vo svojom živote pokladáme za ideálne a najlepšie.
Karmická numerológia poukazuje na životnú cestu dušičky, jej učenie a spoznávanie samej seba. K tomu sme každý z nás dostali jednu dôležitú pomôcku – dátum narodenia. Pri rozbore čísiel sa krásne vykresľuje osud človeka, jeho karmická cesta životom, poslanie a životný údel. Určite ste si veľakrát v živote pri rôznych príležitostiach povedali “to nemôže byť náhoda”. Áno, náhody neexistujú, všetko ide tak, ako má. Niekedy, keď si už myslíme, že sa náš život nesie po správnej rieke, príde prekážka (úraz, nehoda, choroba, strata zamestnania…), ktorá nás presmeruje úplne inam. Vtedy sa cítime stratení a musíme začínať odznova. To zasiahla karma, ktorá poukázala na to, že sme vybočili zo správneho chodníka. Kadiaľ teda ísť, aby sme šli správne? Ak chcete vedieť, čo je vašim osudom a čo ním nie je, rozbor karmickej numerológie vám odhalí viac, než by ste možno čakali.
Skriptá Karmickej numerológie obsahujú kompletnú osobnú numerológiu + životný údel človeka, jeho cestu učenia, čomu sa musí naučiť, prečo dostáva životné skúšky. Numerológia karmy vykresľuje dušičku človeka, jej putovanie, cieľ…

Telefón: +421 908 322 549
Fax:
Kalinčiakova 3
974 05 Banská Bystrica